BRM-MED Sp. z o.o.
.
Aleja Jana Chrystiana Szucha 11A/24 00-580 Warszawa
.
czynne pon-pt 7.00-14.00
.
tel. 535 40 40 40 w godzinach pracy

Przychodnia specjalizuje się w biorezonansowej diagnostyce i terapii pasożytów, boreliozy, bakterii, wirusów, candidy i innych grzybic. Biorezonansową terapię boreliozy wprowadziliśmy jako pierwsi w Warszawie, a na urządzeniach BICOM jako pierwsi w kraju. Testowanie i terapia obejmuje wszystkie rodzaje bakterii wywołujących boreliozę, w tym także te niewykrywalne w innych testach oraz ukryte i odporne na leczenie antybiotykami. Naszą specjalizacją jest również diagnostyka pasożytów i ich usuwanie oraz choroby autoimmunologiczne. Dysponujemy możliwością wykrycia i usunięcia praktycznie wszystkich robaków człowieka, obecnie w liczbie znacznie ponad 100 rodzajów, dotyczy to także rzadkich i egzotycznych, których zbadanie nie jest możliwe w Polsce metodami laboratoryjnymi. Przychodnia przeprowadza także specjalistyczny test przy chorobach autoimmunologicznych, który pomaga odnaleźć przyczyny, które je wywołują. Firma pracuje na niemieckim sprzęcie BICOM 2000. Urządzenia BICOM są uważane za najlepszy na świecie sprzęt do terapii biorezonansowej. Nasze urządzenia posiadają ważny certyfikat bezpieczeństwa prądowego sprzętu medycznego i zgodności PN-EN 62353 DIN VDE 0751 wydany przez autoryzowany serwis. Praktykę prowadzi wyszkolony bioterapeuta i nie jest zatrudniony żaden lekarz. Terapeuta jest certyfikowanym naturopatą (nr zawodu 323090) i posiada dyplomy ukończenia szkoleń pracy z aparatami BICOM wszystkich stopni, wydane przez autoryzowanego przedstawiciela w Polsce oraz wielu innych z medycyny holistycznej. Ukończył także w Niemczech szkolenia w zakresie biorezonansowej terapii nowotworów i chorób autoimmunologicznych przeprowadzone przez producenta urządzeń BICOM i lekarzy z nim współpracujących. Wielu klientów Przychodni uważa, że jesteśmy najlepszym biorezonansem w stolicy, a być może w kraju. Z pewnością z najbardziej kompleksową ofertą specjalizowanych testów i terapii, których nie oferują inni.

Naszą Misją jest świadczenie Biorezonansu najwyższej jakości, wprowadzanie innowacyjnych testów oraz terapii współczesnych chorób cywilizacyjnych, których nie świadczą inne przychodnie i gabinety.

Przychodnia nie prowadzi działalności medycznej, nie leczy w rozumieniu oficjalnej medycyny i nie stawia diagnoz medycznych. Oferuje wyłącznie biorezonansowe testy i alternatywne terapie niekonwencjonalne. Biorezonans nie zastępuje wizyty lekarskiej i oficjalnych badań medycznych. Pozytywny wynik danego testu stwierdza jedynie energetyczną (zgodny rezonans) obecność danego obciążenia, którego istnienia oficjalnie nie potwierdza nauka.

Przychodnia nie ponosi odpowiedzialności za porównywanie wyników testów z badaniami medycznymi oraz testami w innych placówkach paramedycznych (także tych wyposażonych w urządzenia BICOM), ich wyniki mogą się różnić i są zależne od dostępności próbek, doświadczenia danej placówki oraz przyjętej metodologii testowania.

Osoba, dla której ma zostać wykonany zabieg biorezonansowy będzie zobowiązana na pisemne wyrażenie zgodny oraz akceptację powyższych warunków.

20180312_Przychodnia-BICOM-Optima 20180312_Przychodnia-BICOM-Optima-2
Pełną ofertę naszej Przychodni znajdziesz na www.biorezonans-warszawa.pl (wpisz ręcznie ten adres do przeglądarki)