Terapie generatorem plazmowym

Generator plazmowy RPZ 14

Borelioza generator plazmowy

Leczenie boreliozy plazmą

Wstęp

Przychodnia prowadzi wybrane terapie na generatorze plazmowym wg. dr. Rife RPZ 14. Zawsze jednak rekomendujemy tylko te, które są bardziej efektywne na generatorze plazmowym względem leczenia na maszynach BICOM. Należą do nich np. niektóre koinfekcje boreliozy oraz borelioza. Przetestowaliśmy terapie, które mogą być bardziej skuteczne na generatorze Rife.

Terapie boreliozy plazmowym generatorem Rife w naszym schemacie leczniczym rekomendujemy zastosować komplementarnie z terapią koinfekcji na BICOM, przynosi to szybszą poprawę stanu i trwalszy efekt. Jest to terapia w formie Miksu. Generator plazmowy Rife zapewnia szybkie obniżenie się poziomów borrelia, a biorezonans BICOM, który działa łagodniej, ale za to jest efektywnieszy w leczeniu części koinfekcji.

Klient może wybrać sposób leczenia boreliozy: zabiegi na lampie plazmowej, na lampie plazmowej oraz na biorezonansie BICOM (Mix). Na maszynach BICOM monitoruje się także bieżące postępy terapii. Nie rekomendujemy jednak prowadzenia pełnej terapii boreliozy wyłącznie na lampie plazmowej, gdyż włączenie także biorezonansu BICOM utrwala efekty i pozwala je monitorować. Dodatkowo są osoby na które lepiej działa lampa plazmowa, a są takie na które lepiej biorezonans, dlatego połączenie obu metod daje najlepsze wyniki, a także jest bezpieczniejsze dla chorego.

Terapia generatorem plazmowym w połączeniu z BICOM jest bardzo skuteczna i praktycznie u każdej chorej osoby możemy przeprowadzić zabiegi, po których borelioza będzie w remisji, a pacjent będzie się dobrze czuł. Skuteczność można ocenić na 90%.

Terapie na generatorze plazmowym są tańsze bo mogą być prowadzone dla paru osób na raz i nie wymagają każdorazowo testowania. W przypadku zastosowania plazmy w leczeniu boreliozy rekomendujemy najskuteczniejszy program, który trwa ok. 3h.

Niektóre koinfekcje lepiej jest więc leczyć generatorem plazmowym Rife, a niektóre biorezonansem, dlatego nasza Przychodnia łączy obie metody. Proponujemy takie schematy lecznicze, które będą najskuteczniejsze dla danego chorego.

W naszej opinii, a także naszych niektórych klientów, którzy wcześniej korzystali z zabiegów na lampie plazmowej oferowanie leczenia wszystkich patogenów (bakterii, wirusów i chorób) wyłącznie na generatorze Rife nie jest efektywne. Jest to właśnie przyczyną czasem negatywnych opinii w Internecie na temat leczenia generatorem plazmowym. Należy prowadzić na tym urządzeniu tylko wybrane terapie, których skuteczność została sprawdzona na bioreoznansie lub potwierdzona wynikami badań medycznych.

Na temat generatora plazmowowego RPZ-14

Produkt ten jest bardzo dobrze znany na świecie. Posiada zdolność płynnego generowania częstotliwości wyjściowej, która powoduje niszczenie patogenu w wyniku zastosowania tzw. Mortal Osscillatory Rate, czyli poziomu śmiertelnego rezonansu dla danego patogenu.

Trochę historii

Pierwsze tego typu urządzenie stworzył w USA dr.Raymond Rife w okresie międzywojennym w latach ‘30.

Zaobserwował on, iż możliwe jest użycie odpowiedniej częstotliwości rezonansowej do jakiej można doprowadzić bakterie chorobotwórcze, wirusy, a nawet komórki nowotworowe aby wywołać ich zniszczenie. Dr. Rife opublikował wiele częstotliwości niszczących patogeny.

Przeprowadził także eksperymentalną terapię osób chorych na raka w stanie beznadziejnym i uzyskał wysoki odsetek wyleczeń. Łącznie, w okresie kilku lat, przeprowadził zabiegi na ok. 10000 chorych na nieuleczalne lub ciężkie choroby.

W końcu lat ’30 Departament Zdrowia Publicznego w Stanach Zjednoczonych podważył działanie jego wynalazku, jako nie posiadającego podstaw naukowych. Doprowadziło to do zniszczenia laboratorium i wyników badań, a sam wynalazek został zapomniany. Raymond Rife zmarł zapomniany w 1971 roku. Dopiero w końcu lat ’80 zaczęto się interesować wskrzeszeniem wynalazku dr.Rife.

W 2010 roku czeska firma Z-Technology wprowadziła na rynek generator plazmowy RPZ-14. Jest on najdoskonalszym urządzeniem emitującym częstotliwości Rife w postaci seryjnych impulsów elektromagnetycznych poprzez lampę plazmową. Produkt powstał w na bazie oryginalnego prototypu z lat ’30. Podobne generatory są obecnie stosowane z dużym sukcesem w USA, gdzie terapie z ich udziałem są bardzo popularne.

Zasady działania generatora

Terapie na lampie plazmowej są nieinwazyjną metodą leczenia. Generator w trakcie swojej pracy oprócz innych rodzajów promieniowania podobnych w działaniu do nadawczej lampy elektronowej lub świetlówki emituje promieniowanie plazmy, o odpowiedniej częstotliwości i długości trwania, dzięki któremu prowadzone są terapie. Emisja lampy wpływa na strukturę patogenów i wprowadza je w śmiertelny rezonans, doprowadzając je do rozpadu.

Promieniowanie lampy przeszywa cały organizm, przechodzi przez kości i rezerwuary, do których nie docierają normalnie leki na boreliozę. Podobny efekt uzyskuje się stosując maszyny BICOM, gdzie dzięki macie BMF terapia przenika cały organizm, gdzie ma dostępu także ozon. Połączyliśmy terapię biorezonansowe BICOM oraz generatorem plazmowym w celu osiągnięcia najlepszych efektów i szybkiej poprawy zdrowia. Bardzo dobrze sprawdza się to przy likwidacji boreliozy i jej koinfekcji.

Terapie, jak wyglądają

Generator RPZ-14 nie jest urządzeniem medycznym, ale urządzeniem eksperymentalnym. Generatorem można prowadzić terapię dla kilku osób na raz (np. dla 4). Jest to alternatywna i bardzo skuteczna metoda leczenia antybiotykoopornych infekcji, w tym boreliozy. Szczegóły terapii na boreliozę są w zakładce

https://brm-med.pl/borelioza-leczenie/

Przeciwwskazania zastosowania lampy plazmowej:

1. Pierwszy trymestr ciąży,

2. Urządzenie elektrostymulujące takie jak rozrusznik serca lub implant słuchu

3. padaczka,

4. niewydolność naczyniowo-sercowa (za zgodą lekarza)

5. małe dzieci niezdolne do wyrażania swoich odczuć.